אודות האתר

ENJPHERU

המטרה

ה”ג’וקו” ב BEERJUKU מתייחס ל”שיעורים פרטיים” או “בית ספר קטן לשעוריים פרטיים”. הנך יכול למצוא ג’ו’קו קטן וחמים כמעט בכל שכונה בכל עיר גדולה ביפן. שם, בשעות ערב המאוחרות, תלמידי בית הספר לומדים בקבוצות קטנות. נושאי הלימוד בג’ו’קו דיי מגוונים והקהל היעד בעיקר בני הגיל העשרה. המטרה היא להתכונן לבחינות או ללמוד חומר שחומר שלא נכלל בתוכנית הלימודים בשביל לחזק הבנה. ב BEERJUKU, קהל היעד הינו אנשים מבוגרים והנושא הנלמד – כבר ניחשתם – בירה!

המקום

האינטרנט. גישה נוכה לחומר לימודים בכל זמן ומכל מקום. המטרה הסופית היא לפתוח בית ספר קטן, אך בינתיים, אירועי הטעימות, סמינרים לשילובי אוכל ובירה והרצאות אחרות הקשורות לבירה יתקיימו בבארים בירות בוטיק בעיר אוסקה, יפן.

המייסד


דניאל קוטליקוב


דניאל קוטליקוב, המייסד של BEERJUKU הינו מעריץ בירה שתשוקתו לבירה התפתחה מעבר ללשתות בשביל הכיף. דניאל בעל הסמכה ©Certified Cicerone האמריקנית וה Beertaster של האיגוד בירות בוטיק היפני JCBA. הוא ממשיך בלי הרף במסע הידע של הבירה ושואף להפוף למורה בירה מצטיין גם בשפה האנגלית וגם ביפנית. זהי משימה מאתגרת למי שבא מחוץ לתחום, אבל, דניאל עושה את מיטב יכולתו בשביל להשיג את המטרה.